QNB Finansbank Online Kredi başvurusuQNB Finansbank Online Kredi başvurusu, gerekli evraklar, onaylanma süresi ve daha fazlası: Teknolojik olarak bankacılık sektörünün son dönemlerde son derece gelişmesinin ardından artık tüm bankacılık işlemlerimizi evimizden çıkmadan kolaylıkla internet üzerinden gerçekleştirebiliyoruz. Özellikle kredi çekmek ve kredi başvuruları gibi işlemlerin tamamını artık kolaylıkla internet şubesinden gerçekleştirebiliyoruz.

Aşağıda araştırmalarını gerçekleştirmiş olduğumuz hiç bir belgeye ihtiyaç duymadan QNB Finansbank online kredi çekme ile ilgili incelemelere sorularla birlikte bakalım;

QNB Finansbank Online Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank müşterileri için sunulmuş olan internet şubesinden ve cep şubesinden kolaylıkla başvuru gerçekleştirebiliyorsunuz. Üstelik hem şubeye gitmeden hem de sıraya girmeden kolaylıkla  kredi başvurularınızı gerçekleştiriyorsunuz. İnternetten ve cep şubesinden gerçekleştireceğiniz başvurular olumlu olarak sonuçlanacak olursa krediniz hesabınıza kolaylıkla aktarılmaktadır.

QNB Finansbank Online Kredi Başvurusu İçin Hangi Evraklar Gerekir?

QNB Finansbank online kredi başvurusu cepten ve internet üzerinden gerçekleştirileceği için zaten banka portföyünde bulunan evraklarınız baz alınarak kredi başvurunuzda ekstra bir evrak gerekmemektedir. Yani bankaya hiç bir evrak beyan etmeksizin kolaylıkla kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Resmi Tatil ve Hafta Sonları QNB Finansbank Online Kredi Başvurusu Yapılarak Kredi Kullanılabilir mi?

Burada alt yapı online olarak hizmet verdiği için resmi tatiller veya hafta sonu gözetmeksizin 7 gün 24 saat boyunca sorunsuz şekilde gerçekleştirilmektedir. Krediniz onaylandığında hafta sonları ve resmi tatillerde de para hesabınıza yatırılmaktadır.

En Fazla Ne Kadar Online Kredi Kullanılabilir?

Bu durum kişiden kişiye değişiklik gösteren bir durumdur ve burada kredi notunuz devreye girerek kredi notunuza bağlı olarak kredi kullanım hakkına sahip olabiliyorsunuz. Genellikle bankalara icralık bir borcunuz bulunmuyorsa ve tüm borçlarınızı zamanında ödüyorsanız kredi notunuz ülke ortalamasının üzerinde olacağı için kolaylıkla online kredi kullanmak mümkün oluyor.

* Buna göre kredi notunuza bağlı olarak en az 1.000 lira ile en fazla 30.000 lira tutarında QNB Finansbank online kredi kullanım hakkına sahip olabiliyorsunuz.

Ayrıca kredi notunuzun dışında aylık geliriniz baz alınarak geri ödeme gücünüzün hesaplanması ile kredi oranınız değişikliğe uğrayabiliyor. Özellikle birden çok krediniz bulunuyorsa geri ödeme güçlüğü yaşayacağınız düşünüldüğünden krediniz onaylanamayabilir.

QNB Finansbank Online Kredi Faiz Oranları

Online yani internetten yapılan kredi başvuruları genellikle şubelerden gerçekleştirilen kredi başvurularına oranla daha düşük faiz oranlarına sahiptir. Buna göre % 1.22 faiz oranı ile QNB Finansbank online kredi kullanma hakkına sahip olabiliyorsunuz.

* Online başvuru karşılığında 10.000 lira 24 ay geri ödeme vadeli olarak kredi kullandığınızda aylık olarak 497 lira aylık geri ödemeniz bulunacaktır.

Diğer yandan 20.000 lira online kredi kullandığınızda 36 ay geri ödeme seçeneği ile aylık 719 lira ile kredinizi kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank Online Kredi Masrafları

Kredi kullanırken genellikle bir çok farklı kalem altında masraf talep edilmektedir. QNB Finansbank online kredi kullanırken ise sadece 105 lira kredi tahsis ücreti talep edilecektir.

Özellikle şubelerden kredi başvuruları yapılırken hem evrak olarak hem de bürokratik işlemlerin fazlalığından dolayı kredi kullanmak çok zordur. Ancak online kredi işlemlerinde ise bu işlemleri evinizin sıcaklığından uzaklaşmadan çok kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede zamandan avantaj sağlayabileceğiniz gibi oluşacak iş yükünden de kurtulmuş olacaksınız.

Not: QNB Finansbank online kredi başvurusu gerçekleştirirken TC Kimlik numaranız üzerinden kişisel bilgilerinize ulaşılabileceğini unutmamalı ve ödeyebileceğinizin çok üzerinde kredi başvuruları gerçekleştirecek olursanız kredinizin onaylanmayacağını unutmamalısınız.

Yukarıda detaylı olarak incelemelerini gerçekleştirmiş olduğumuz QNB Finansbank online kredi işlemleri ile ilgili konuya eklemek istediğiniz her türlü soru, görüş ve öneriyi yorumlar bölümünden bize ve diğer okuyucularımıza iletebilirsiniz.

Son olarak;

Yukarıda yazmış olduğumuz bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır ve güncel olup olmadığını garanti edemeyiz, ilgili bankadan kredi kullanmak isteyenler, söz konusu bankanın web sayfasından son güncellemeleri kontrol etmelidir.

18

İlk yorumu siz yapın

Yorumları Göster

Bir soru sorun veya tartışma başlatın