Tekstilbank Bonus Card ve Tekstilbank Kredi Kartı çeşitleriTekstilbank Bonus Card: Tekstilbank, Çinli yatırımcılar tarafından satın alınarak ismi ICBC Bank olmuştu. Yeni ismiyle ICBC Bank, müşterilerine özel olarak Bonus Card sunmaktadır. Bankanın ismi değişse de, ülkemizde hala Tekstilbank ismi aktif olarak dillendirilmektedir.

Bonus Card, ülkemizde çok sayıda işyeri tarafından da kullanılan çok yaygın bir kredi kartıdır. Bonus Card ile üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerde bonuslar kazanabilir aynı zamanda yaptığınız alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.

Ülkemizde ve yurtdışında Mastercard ve Visa logosunu taşıyan tüm işyerlerinde yapacağınız alışverişlerde bonus kazanabilirsiniz. Ayrıca Bonus Card ile Visa ve Mastercard logosu bulunan tüm banka ve ATM’lerde bulunduğunuz ülkenin para biriminde nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Bonus Card kullanımlarınızda, hesabınızı ve harcamalarınızı kontrol altında tutmak için isteğiniz üzerine ekstreniz telefonunuza ve mail adresinize gönderilmektedir.  Ayrıca 18 yaşını doldurmuş tüm akrabalarınıza da ek kart çıkarabilirsiniz.

Tekstilbank Bonus Card Çeşitleri

Tekstilbank Bonus Kart

Tekstilbank Bonus Plus

Tekstilbank Bonus Premium

Tekstilbank Bonus Business

Tekstilbank Bonus Platinum

Tekstilbank Bonus Sanal Kart

Tekstilbank tarafından Bonus Card çeşitleri, kredi notunuza bağlı olarak verilmektedir. Kredi notunuzun uygun olduğu tüm kartları çıkarabilir ve kullanabilirsiniz.

 

26

İlk yorumu siz yapın

Yorumları Göster

Bir soru sorun veya tartışma başlatın